Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

Finał Turniejów Klubowych

Regulamin turnieju

Uprawnieni do gry
W Turniejach Klubowych mogą brać udział wszyscy gracze posiadający oficjalny handicap

Opłata wpisowa

  • 90 pln dla członków BPGC
  • 350 pln dla niezrzeszonych w BPGC
  • 270 pln dla członków ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club
  • 220 pln dla członków BPGC na 9 doł.
  • 50 pln juniorzy BPGC
  • 200 pln dla niezrzeszonych juniorów
  • 170 pln juniorzy ABGC, Modrego Lasu i Pola Golfowego Zawarcie
Opłata zawiera posiłek!

Tees:
• kobiety i juniorzy do 12 lat – tee czerwone;
• mężczyźni – tee żółte; grupa HCP 0-12,4 – tee białe
• mężczyźni powyżej 75 lat – czerwone tee

Kategorie
Puchary w następujących kategoriach:
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 0 – 12,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 12,5 – 24,4
• Mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 24,5 – 36,0
• Kobiet 0 – 36,0
• Kobiet, mężczyzn i juniorów powyżej 12 lat 37 – 54,0
• Juniorów do lat 12 grających z czerwonych tee 0 – 36,0
• Najlepszy wynik brutto
Obowiązuje zasada brutto przed netto.

Remis
W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. Jeśli HCP nie rozstrzygnie remisu, decyduje countback. W przypadku takiego samego wyniku countback o wyższym miejscu zdecyduje losowanie.
O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek. W Mistrzostwach Klubu w przypadku remisu o pierwszym miejscu zadecyduje dogrywka w systemie „nagła śmierć” na dołkach nr 1 i 9. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.
W Finale Ligi Klubowej w przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii netto zdecyduje niższy handicap. W przypadku remisu o pierwszym miejscu w kategorii brutto zdecyduje wyższy handicap. O pozostałych nagradzanych miejscach rozstrzygnie "countback" w następującej kolejności: druga runda, druga 9, ostatnie 6, 3, 1 dołek.

Postanowienia dodatkowe
Turniej rozgrywany jest zgodnie z Regulaminem ogólnym turniejów rozgrywanych na polu golfowym Binowo Park.

Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 14:00 dnia poprzedzającego turniej!


Lista startowa

LISTA STARTOWA
14.10.2018r.
Start Nazwisko grupa Start grupa
1 TEE 09:00 Sykulski Jacek 0-12,4 10 TEE 09:00 Chrzanowski Sylwester 0-12,4
1 TEE 09:00 Góra Marek 0-12,4 10 TEE 09:00 Fassero Patrik 0-12,4
1 TEE 09:00 Kudelnicki Roman 0-12,4 10 TEE 09:00 Kuriata Dariusz 0-12,4
1 TEE 09:00 Zmysłowski Rafał 0-12,4 10 TEE 09:00 Gwarda Paweł 0-12,4
1 TEE 09:10 Tutko Sylwester 0-12,4 10 TEE 09:10 Senger Wojciech 12,5-24,4
1 TEE 09:10 Wojtas Mariusz 0-12,4 10 TEE 09:10 Góra Krzysztof 12,5-24,4
1 TEE 09:10 Mendak Kazimierz 0-12,4 10 TEE 09:10 Zalewski Krzysztof 12,5-24,4
1 TEE 09:10 Szlachcikowski Jacek 0-12,4 10 TEE 09:10 Wojtkun Krzysztof 12,5-24,4
1 TEE 09:20 Sałuda Jerzy 12,5-24,4 10 TEE 09:20 Witczak Wiesław 12,5-24,4
1 TEE 09:20 Kolasiński Tristan 12,5-24,4 10 TEE 09:20 Vinther Henrik 12,5-24,4
1 TEE 09:20 Morawiak Janusz 12,5-24,4 10 TEE 09:20 Rogoziński Roman 12,5-24,4
1 TEE 09:20 Górski Lesław 12,5-24,4 10 TEE 09:20 Mazurkiewicz Przemysław 12,5-24,4
1 TEE 09:30 Majewski Bartosz 12,5-24,4 10 TEE 09:30 Roman Izabela kobiety
1 TEE 09:30 Kuchciński Piotr 12,5-24,4 10 TEE 09:30 Jaklund Anette kobiety
1 TEE 09:30 Majewski Paweł 12,5-24,4 10 TEE 09:30 Tomaszczyk Elżbieta kobiety
1 TEE 09:30 Kawecki Gustaw 12,5-24,4 10 TEE 09:30 Aloksa-Majewska Aneta kobiety
1 TEE 09:40 Zakrzewska Ewelina kobiety 10 TEE 09:40 Malta Zenobia kobiety
1 TEE 09:40 Hahs Elżbieta kobiety 10 TEE 09:40 Kulig Alicja kobiety
1 TEE 09:40 Mazurkiewicz Monika kobiety 10 TEE 09:40 Matejek Teresa kobiety
1 TEE 09:40 Kolasińska Erwina kobiety 10 TEE 09:40 Buhl Margit kobiety
1 TEE 09:50 Śliwińska Jolanta kobiety 10 TEE 09:50 Kaczyński Marek 24,5-36
1 TEE 09:50 Kuchcińska Teresa kobiety 10 TEE 09:50 Walczukiewicz Henryk 24,5-36
1 TEE 09:50 Czaban Natalia kobiety 10 TEE 09:50 Matejek Zdzisław 24,5-36
1 TEE 09:50 Górska Elżbieta kobiety 10 TEE 09:50 Pająk Bogusław 24,5-36
1 TEE 10:00 Kolasiński Dawid 24,5-36 10 TEE 10:00 Brzozowski Andrzej 24,5-36
1 TEE 10:00 Kolasiński Krzysztof 24,5-36 10 TEE 10:00 Szymkiewicz Andrzej 24,5-36
1 TEE 10:00 Czaban Henryk 24,5-36 10 TEE 10:00 Zmysłowski Łukasz 24,5-36
1 TEE 10:00 Kolasa Zbigniew 24,5-36 10 TEE 10:00 Lacombe Luc
1 TEE 10:10 Pietrzak Przemysław 24,5-36 10 TEE 10:10 Daniek Emil 37-54
1 TEE 10:10 Kaliciak Czesław 24,5-36 10 TEE 10:10 Iżykowski Jacek 37-54
1 TEE 10:10 Leser Georg 24,5-36 10 TEE 10:10 Jurkowski Tadeusz 37-54
1 TEE 10:10 Olewnik Tadeusz 24,5-36 10 TEE 10:10
5 TEE 09:30 Hahs Zbigniew 12,5-24,4 14 TEE 09:30 Bryła Nel juniorzy
5 TEE 09:30 Hamera Tomasz 12,5-24,4 14 TEE 09:30 Styś Stanisław juniorzy
5 TEE 09:30 Całusiński Tomasz 12,5-24,4 14 TEE 09:30 Kłosińska Aldona kobiety
5 TEE 09:30 Śliwiński Artur 12,5-24,4
5 TEE 09:40 Kłosiński Janusz 12,5-24,4 14 TEE 09:30 Kuczyński Andrzej 37-54
5 TEE 09:40 Strzelczyk Małgorzata kobiety 14 TEE 09:30 Szymkiewicz Piotr 37-54
5 TEE 09:40 Gajczyk - Góra Teresa kobiety 14 TEE 09:30 Staniak Ryszard 37-54
5 TEE 09:40 Bojakowski Arkadiusz 37-54
7 TEE 09:30 Blatkiewicz Krzysztof 12,5-24,4
7 TEE 09:30 Raczycki Grzegorz 12,5-24,4
7 TEE 09:30 Puchacz Piotr 12,5-24,4
7 TEE 09:30 Chojankowski Tomasz 12,5-24,4
7 TEE 09:40 Wójcik Arkadiusz 12,5-24,4
7 TEE 09:40 Smaruj Krzysztof 12,5-24,4
7 TEE 09:40 Puchacz Paweł 12,5-24,4
7 TEE 09:40 Safanów Jerzy 12,5-24,4
7 TEE 09:50 Stankiewicz Mirosław 12,5-24,4
7 TEE 09:50 Szczeciński Przemysław 12,5-24,4
7 TEE 09:50 Świtalski Janusz Marian 12,5-24,4
7 TEE 09:50 Wojtas Grzegorz 12,5-24,4
7 TEE 10:00 Kiedrowski Robert 12,5-24,4
7 TEE 10:00 Tomaszczyk Lech 12,5-24,4
7 TEE 10:00 Pietraszyński Rafał 12,5-24,4
7 TEE 10:00 Korwin-Piotrowski Piotr 12,5-24,4

Wyniki końcowe

Wyniki zostaną opublikowane po zakończeniu turnieju

Informacje turniejowe

Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 13-10-2018
Data do 14-10-2018
Rejestracja od 26-03-2018
Rejestracja do 12-10-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

Kalendarz Turniejów

Październik   2018
Po W Ś C Pi S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1