Pola Golfowe: dostępne | Driving Range: dostępny | Golf carts: dostępne | Recepcja: tel. 784 655 058 | info@binowopark.pl

Unity Line Ryder Cup

Regulamin turnieju


1. W każdej drużynie gra 6 golfistów, 3 zespoły 2-osobowe. Możliwe jest zgłoszenie siódmej osoby, która będzie graczem rezerwowym. Max hcp gry 38 dla mężczyzn i 37 dla kobiet.

Tee:
• Mężczyźni – żółte
• Kobiety - czerwone

2. Format:
Do wyniku drużyny liczą się wyniki dówch najlepszych zespołów Better Ball Stroke Play z każdego dnia.

3. Nagrody:
• Pierwsze trzy miejsca w kategorii netto z 90% hcp
• Pierwsze miejsce w kategorii brutto
• Konkursy dodatkowe:
- HQ Closest to the Pin
- HQ Longest Drive Kobiet
- HQ Longest Drive Mężczyzn

Opłaty turniejowe:
• Członkowie Binowo Park Golf Club z prawem do gry na 18-dołkowym polu – 90 zł od osoby
• Członkowie Binowo Park Golf Club z prawem do gry na 9-dołkowym polu – 160 zł od osoby
• Członkowie klubów partnerskich (ABGC, Modrego Lasu, Klubu Golfowego Zawarcie, Gorzowskiego Klubu Golfowego, Kamienia Country Club) – 270 zł od osoby
• Pozostali - 330 zł od osoby
• Opłata zawiera:
- dwa dni turniejowe
- posiłek po pierwszej rundzie
- posiłek po drugiej rundzie

Dzień treningowy - 120 zł

Lista startowa

Unity Line Ryder Cup
Binowo Park Golf Club, 15 kwietnia 2018r.
LISTA STARTOWA - RUNDA 2
I TEE
09:00 3 c Kozłowski Jacek Smaga Ola
09:00 4 a Derda Krzysztof Brzeziński Waldemar
09:10 3 b Mazurkiewicz Przemek Szukiewicz Izabela
09:10 4 c Klofta Maciej Kretowicz Przemysław
09:20 3 a Dudziński Marcin Mazurkiewicz Monika
09:20 4 b Wichowski Bartosz Muchajer Michał
09:30 10 b Vinter Henrik Jaguś Andrzej
09:30 8 b Tomaszczyk Lech Tomaszczyk Elżbieta
09:40 10 a Dahl Peter Reber Jason
09:40 8 c Smaruj Krzysztof Świtalski Janusz
09:50 10 c Kalinowski Zbigniew Kuchciński Piotr
09:50 8 a Pietraszyński Rafał Puchacz Paweł
10:00 1 a Rogoziński Roman Bryła Włodzimierz
10:00 9 b Chojankowski Tomasz Kolasińska Erwina
10:10 1 c Kiedrowski Robert Olewnik Tadeusz
10:10 9 c Wojtas Mariusz Kołodziejczak Piotr
10:20 1 b Wójcik Arkadiusz Folta Zbigniew
10:20 9 a Zwierz Paweł Kolasiński Krzysztof
X TEE
09:00 2 a Roman Izabela Hofman Piotr
09:00 6 a Kawecki Gustaw Niedźwiecki Borys
09:10 2 c Morawiak Janusz Obłoza Jacek
09:10 6 b Kolasiński Tristan Makarewicz Alex
09:20 2 b Kuriata Dariusz Mendak Kazimierz
09:20 6 c Kulig Alicja Kolasiński Dawid
09:30 7 c Gugała Leonard Kawka Kewin
09:30 11 b Szlachcikowski Jacek Safanów Jerzy
09:40 5 a Staniak Ryszard Brzozowski Andrzej
09:40 7 b Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek
09:50 5 b Witkowski Bogdan Witkowska Majka
09:50 11 c Sałuda Jerzy Piesik Robert
10:00 5 c Przybylski Rafał Kuchcińska Teresa
10:00 7 a Śliwiński Artur Aloksa-Majewska Aneta
10:10 11 a Wiśniewski Janusz Kudelnicki Roman
10:10 Turostowski Czarek Korwin-Piotrowski Piotr

Wyniki końcowe

Wyniki po 2 rundach (Klasyfikacja netto)
miejsce wynik drużyny R1 wynik drużyny R2 wynik drużyny TOTAL
1 Rogoziński Roman Bryła Włodzimierz 126 134 260
Wójcik Arkadiusz Folta Zbigniew
Kiedrowski Robert Olewnik Tadeusz
2 Zwierz Paweł Kolasiński Krzysztof 129 132 261
Chojankowski Tomasz Kolasińska Erwina
Wojtas Mariusz Kołodziejczak Piotr
3 Derda Krzysztof Brzeziński Waldemar 137 129 266
Wichowski Bartosz Muchajer Michał
Klofta Maciej Kretowicz Przemysław
4 Pietraszyński Rafał Puchacz Paweł 130 136 266
Tomaszczyk Lech Tomaszczyk Elżbieta
Smaruj Krzysztof Świtalski Janusz
5 Dudziński Marcin Mazurkiewicz Monika 137 133 270
Mazurkiewicz Przemek Szukiewicz Izabela
Kozłowski Jacek Smaga Ola
6 Staniak Ryszard Brzozowski Andrzej 141 132 273
Witkowski Bogdan Witkowska Majka
Przybylski Rafał Kuchcińska Teresa
7 Dahl Peter Reber Jason 129 144 273
Vinter Henrik Jaguś Andrzej
Kalinowski Zbigniew Kuchciński Piotr
8 Kawecki Gustaw Niedźwiecki Borys 139 137 276
Kolasiński Tristan Makarewicz Alex
Kulig Alicja Kolasiński Dawid
9 Wiśniewski Janusz Kudelnicki Roman 143 135 278
Szlachcikowski Jacek Safanów Jerzy
Sałuda Jerzy Korwin-Piotrowski Piotr
10 Śliwiński Artur Aloksa-Majewska Aneta 142 136 278
Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek
Gugała Leonard Kawka Kewin
11 Roman Izabela Hofman Piotr 139 139 278
Kuriata Dariusz Mendak Kazimierz
Morawiak Janusz Obłoza Jacek
Klasyfikacja brutto
miejsce wynik drużyny R1 wynik drużyny R2 wynik drużyny TOTAL
1 Wiśniewski Janusz Kudelnicki Roman 167 156 323
Szlachcikowski Jacek Safanów Jerzy
Sałuda Jerzy Piesik Robert
2 Zwierz Paweł Kolasiński Krzysztof 163 160 323
Chojankowski Tomasz Kolasińska Erwina
Wojtas Mariusz Kołodziejczak Piotr
3 Rogoziński Roman Bryła Włodzimierz 164 166 330
Wójcik Arkadiusz Folta Zbigniew
Kiedrowski Robert Olewnik Tadeusz
4 Roman Izabela Hofman Piotr 168 164 332
Kuriata Dariusz Mendak Kazimierz
Morawiak Janusz Obłoza Jacek
5 Pietraszyński Rafał Puchacz Paweł 165 170 335
Tomaszczyk Lech Tomaszczyk Elżbieta
Smaruj Krzysztof Świtalski Janusz
6 Derda Krzysztof Brzeziński Waldemar 172 164 336
Wichowski Bartosz Muchajer Michał
Klofta Maciej Kretowicz Przemysław
7 Dahl Peter Reber Jason 160 178 338
Vinter Henrik Jaguś Andrzej
Kalinowski Zbigniew Kuchciński Piotr
8 Dudziński Marcin Mazurkiewicz Monika 173 166 339
Mazurkiewicz Przemek Szukiewicz Izabela
Kozłowski Jacek Smaga Ola
9 Śliwiński Artur Aloksa-Majewska Aneta 182 169 351
Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek
Gugała Leonard Kawka Kewin
10 Kawecki Gustaw Niedźwiecki Borys 178 174 352
Kolasiński Tristan Makarewicz Alex
Kulig Alicja Kolasiński Dawid
11 Staniak Ryszard Brzozowski Andrzej 190 178 368
Witkowski Bogdan Witkowska Majka
Przybylski Rafał Kuchcińska Teresa
WYNIKI PO I RUNDZIE


wyniki pary wynik drużyny
miejsce NETTO NETTO
1 1 a Rogoziński Roman Bryła Włodzimierz 69 126
1 b Wójcik Arkadiusz Folta Zbigniew 62
1 c Kiedrowski Robert Olewnik Tadeusz 64
T2 9 a Zwierz Paweł Kolasiński Krzysztof 63 129
9 b Chojankowski Tomasz Kolasińska Erwina 68
9 c Wojtas Mariusz Kołodziejczak Piotr 66
T2 10 a Dahl Peter Reber Jason 65 129
10 b Vinter Henrik Jaguś Andrzej 75
10 c Kalinowski Zbigniew Kuchciński Piotr 64
4 8 a Pietraszyński Rafał Puchacz Paweł 64 130
8 b Tomaszczyk Lech Tomaszczyk Elżbieta 69
8 c Smaruj Krzysztof Świtalski Janusz 66
T5 3 a Dudziński Marcin Mazurkiewicz Monika 67 137
3 b Mazurkiewicz Przemek Szukiewicz Izabela 70
3 c Kozłowski Jacek Smaga Ola 74
T5 4 a Derda Krzysztof Brzeziński Waldemar 83 137
4 b Wichowski Bartosz Muchajer Michał 68
4 c Klofta Maciej Kretowicz Przemysław 69
T7 2 a Roman Izabela Hofman Piotr 67 139
2 b Kuriata Dariusz Mendak Kazimierz 75
2 c Morawiak Janusz Obłoza Jacek 72
T7 6 a Kawecki Gustaw Niedźwiecki Borys 67 139
6 b Kolasiński Tristan Makarewicz Alex 72
6 c Kulig Alicja Kolasiński Dawid 81
9 5 a Staniak Ryszard Brzozowski Andrzej 70 141
5 b Witkowski Bogdan Witkowska Majka 71
5 c Przybylski Rafał Iżykowski Jacek 81
10 7 a Śliwiński Artur Aloksa-Majewska Aneta 80 142
7 b Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek 73
7 c Gugała Leonard Kawka Kewin 69
11 11 a Wiśniewski Janusz Kudelnicki Roman x 143
11 b Szlachcikowski Jacek Safanów Jerzy 68
11 c Sałuda Jerzy Korwin-Piotrowski Piotr 75
wyniki pary wynik drużyny
miejsce BRUTTO BRUTTO
1 10 a Dahl Peter Reber Jason 78 160
10 b Vinter Henrik Jaguś Andrzej 82
10 c Kalinowski Zbigniew Kuchciński Piotr 82
2 9 a Zwierz Paweł Kolasiński Krzysztof 86 163
9 b Chojankowski Tomasz Kolasińska Erwina 88
9 c Wojtas Mariusz Kołodziejczak Piotr 77
3 8 a Pietraszyński Rafał Puchacz Paweł 78 165
8 b Tomaszczyk Lech Tomaszczyk Elżbieta 93
8 c Smaruj Krzysztof Świtalski Janusz 87
4 1 a Rogoziński Roman Bryła Włodzimierz 85 164
1 b Wójcik Arkadiusz Folta Zbigniew 79
1 c Kiedrowski Robert Olewnik Tadeusz 85
5 11 a Wiśniewski Janusz Kudelnicki Roman x 167
11 b Szlachcikowski Jacek Safanów Jerzy 79
11 c Sałuda Jerzy Korwin-Piotrowski Piotr 88
6 2 a Roman Izabela Hofman Piotr 86 168
2 b Kuriata Dariusz Mendak Kazimierz 82
2 c Morawiak Janusz Obłoza Jacek 89
7 4 a Derda Krzysztof Brzeziński Waldemar 105 172
4 b Wichowski Bartosz Muchajer Michał 82
4 c Klofta Maciej Kretowicz Przemysław 90
8 3 a Dudziński Marcin Mazurkiewicz Monika 83 173
3 b Mazurkiewicz Przemek Szukiewicz Izabela 90
3 c Kozłowski Jacek Smaga Ola 96
9 6 a Kawecki Gustaw Niedźwiecki Borys 84 178
6 b Kolasiński Tristan Makarewicz Alex 94
6 c Kulig Alicja Kolasiński Dawid 88
10 7 a Śliwiński Artur Aloksa-Majewska Aneta 98 182
7 b Jacyna-Witt Małgorzata Witt Marek 84
7 c Gugała Leonard Kawka Kewin 103
11 5 a Staniak Ryszard Brzozowski Andrzej 98 190
5 b Witkowski Bogdan Witkowska Majka 92
5 c Przybylski Rafał Iżykowski Jacek 100

Informacje turniejowe


Brak szczegółów

Szczegóły turnieju

Data od 14-04-2018
Data do 15-04-2018
zakończona

Najbliższe turnieje - Zapraszamy

Kalendarz Turniejów

Lipiec   2018
Po W Ś C Pi S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Hahs
  • braxsphiping
  • UnityLine
  • bims
  • gest
  • 1